Çekirge Mah. 1. Murat Cad. No: 13, 16265 Osmangazi/Bursa
0 (224) 236 61 71
Bilgiden Bilince Üniversite Vizyonumuz Konferansı
1683 defa okundu
27 Kasım 2017 Pazartesi - 19:40
A1
A2
A3
A4
Bilgiden Bilince Üniversite Vizyonumuz Konferansı

2 Aralık Cuma günü Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde Birlik Vakfı Bursa Şubesi ve Genç Birlik Bursa Şubesi öncülüğünde, Uludağ Üniversitesi'nde faaliyet yürüten Uludağ Üniversitesi Diriliş Öğrenci Topluluğu, Uludağ Üniversitesi Adalet Topluluğu, Uludağ Üniversitesi Stratejik Düşünce Topluluğu ve Uludağ İlahiyat Fakülte Temsilciliği'nin de katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz "Bilgiden Bilince Üniversite Vizyonumuz" konulu konferansımızda ülkemizin 26. Başbakanı Sn. Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Beyefendi kıymetli bilgilerini ve tecrübelerini bizlerle paylaştı.

Habere Ait Resimlerini Görmek İçin Tıklayınız

Etiketler :

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

hemen-paylas sayfayı-yazdir
endavet.com
> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-69012837-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); type="text/javascript"> (function (d, w, c) { (w[c] = w[c] || []).push(function() { try { w.yaCounter33121573 = new Ya.Metrika({ id:33121573, clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, webvisor:true, trackHash:true, ut:"noindex" }); } catch(e) { } }); var n = d.getElementsByTagName("script")[0], s = d.createElement("script"), f = function () { n.parentNode.insertBefore(s, n); }; s.type = "text/javascript"; s.async = true; s.src = "https://mc.yandex.ru/metrika/watch.js"; if (w.opera == "[object Opera]") { d.addEventListener("DOMContentLoaded", f, false); } else { f(); } })(document, window, "yandex_metrika_callbacks"); type="text/javascript">document.write(unescape("%3Cscript src=%27http://s10.histats.com/js15.js%27 type=%27text/javascript%27%3E%3C/script%3E")); type="text/javascript" > try {Histats.start(1,3210865,4,137,112,33,"00011111"); Histats.track_hits();} catch(err){};