Çekirge Mah. 1. Murat Cad. No: 13, 16265 Osmangazi/Bursa
0 (224) 236 61 71

Büşra Yıldız Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Bursanın marka bir şehir haline gelmesi için sürdürülen topyekün çalışmalar içerisinde vakfımız da üzerine düşen görevin bilinciyle hizmetlerine en verimli düzeyde tutmaya devam etmektedir.

Gençlerimizin daha rahat ve sağlıklı ortamlarda geleceği hazırlanması, ülkemizin yararları açısından oldukça önemlidir. Beslenmesinden temizliğine kadar her açıdan sağlıklı bir nesil hepimizin hedefidir. Yurdumuz, öğrencilerimizin aradığı güveni fazlasıyla veren, gerek personeli ve gerekse donanımları ile bir yurttan çok daha fazlası denecek özelliklere sahip olan ve bir yuvada bulunan sıcaklığı aratmamayı kendisine misyon edinen bir kurumdur.

Yurdumuz bir otel konforu ile temiz, misafirperver ve güleryüzlü hizmet felsefesini içinde barındırmaktadır. Ayrıca, Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve yönetmeliklerine uygun olarak yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamayı amaçlamaktadır. Yurdumuzda uygun bütçe ile çeşitli hizmetlere ulaşabilir ve ulaşım kolaylığı ile Uludağ Üniversitesi’ne yakın olmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Sizleri de büyük ailemizin bir ferdi olmaya davet ediyoruz.

 

ÖZELLİKLERİ

 

154 kişilik Lobi alanları
   
2-3-6 kişilik banyolu ve banyosuz odalar Sıcak ev yemekleri
   
Depreme dayanıklı bina Spor salonu
   
Isı yalıtımlı merkezi ısıtma sistemi Kampüse ulaşım kolaylığı
   
Etüd odası 7/24 enerji garantili jeneratör
   
Kablosuz internet imkanı Yangın ve güvenlik alarm sistemi
   
24 saat sıcak su Çamaşırhane ve ütü imkanı
   
Ortak kullanım alanlarında periyodik temizlik Konferans salonu
   
Revir Valiz odası
   
Her öğrenci için çalışma masası Moral ve motivasyon amaçlı etkinlikler
   
Ortak kullanım alanlarında güvenlik kameraları Kantin

 

ÖN KAYIT FORMU

 

Aşağıdaki Linkten Ön Kayıt Formuna Ulaşabilirsiniz.

KAYIT FORMU

 

İLETİŞİM

E-Posta: [email protected]

E-Posta: [email protected]

Adres: Konak Mh. Bağbür Sk. No: 6 Beşevler, Nilüfer/Bursa

Telefon: +90 (530) 843 10 01

 

FOTOĞRAFLARI

endavet.com
> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-69012837-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); type="text/javascript"> (function (d, w, c) { (w[c] = w[c] || []).push(function() { try { w.yaCounter33121573 = new Ya.Metrika({ id:33121573, clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, webvisor:true, trackHash:true, ut:"noindex" }); } catch(e) { } }); var n = d.getElementsByTagName("script")[0], s = d.createElement("script"), f = function () { n.parentNode.insertBefore(s, n); }; s.type = "text/javascript"; s.async = true; s.src = "https://mc.yandex.ru/metrika/watch.js"; if (w.opera == "[object Opera]") { d.addEventListener("DOMContentLoaded", f, false); } else { f(); } })(document, window, "yandex_metrika_callbacks"); type="text/javascript">document.write(unescape("%3Cscript src=%27http://s10.histats.com/js15.js%27 type=%27text/javascript%27%3E%3C/script%3E")); type="text/javascript" > try {Histats.start(1,3210865,4,137,112,33,"00011111"); Histats.track_hits();} catch(err){};