Çekirge Mah. 1. Murat Cad. No: 13, 16265 Osmangazi/Bursa
0 (224) 236 61 71
Sakarya Şubemizin Bursa'ya Ziyareti
2585 defa okundu
07 Şubat 2018 Çarşamba - 22:20
A1
A2
A3
A4
Sakarya Şubemizin Bursa'ya Ziyareti

Birlik Vakfı Sakarya Şubesi'nin Teknoyurt'unda kalan ve eğitim gören gençlerimizi Bursa gezilerinde ağırladık. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

Teknoyurt nedir? Teknoyurt, öğrencilerin barınma süreleri dışında kalan zamanda aktif öğrenme, deneyim ve tecrübe kazanmalarını sağlayan bir yurt sistemidir. Bu sistemde öğrenciler gerçek proje ve iş fikirleri üretirler ya da üretiminde yer alarak gerçek iş tecrübesi disiplini kazanırlar. Teknoyurt sisteminde esas olan teknoloji ve bilimsel eğitimdir. Barınma hizmeti üniversite eğitimleri ve teknoyurt calismalari sonrasında 3. planda yer almaktadır. Ögrencilerin kisa sürede iş yapma becerileri ve yetkinlik kazanmaları amacıyla iletişimsel öğretim, davranışsal analiz ve nörofizyolojik öğretim yöntemleri kullanılmaktadır.

Etiketler :

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

hemen-paylas sayfayı-yazdir
endavet.com
> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-69012837-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); type="text/javascript"> (function (d, w, c) { (w[c] = w[c] || []).push(function() { try { w.yaCounter33121573 = new Ya.Metrika({ id:33121573, clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, webvisor:true, trackHash:true, ut:"noindex" }); } catch(e) { } }); var n = d.getElementsByTagName("script")[0], s = d.createElement("script"), f = function () { n.parentNode.insertBefore(s, n); }; s.type = "text/javascript"; s.async = true; s.src = "https://mc.yandex.ru/metrika/watch.js"; if (w.opera == "[object Opera]") { d.addEventListener("DOMContentLoaded", f, false); } else { f(); } })(document, window, "yandex_metrika_callbacks"); type="text/javascript">document.write(unescape("%3Cscript src=%27http://s10.histats.com/js15.js%27 type=%27text/javascript%27%3E%3C/script%3E")); type="text/javascript" > try {Histats.start(1,3210865,4,137,112,33,"00011111"); Histats.track_hits();} catch(err){};